تو این روز های گرم ، اولین لباسی که برای استفاده تو گرما به ذهن خیلی از ما ها میاد، یه تیشرت  نازک و خنک هستش. هر چند تیشرت ها در تمام طول سال و به خصوص به عنوان یک لباس خونگی استفاده میشن ولی با گسترش صنعت مد و پوشاک، استفاده از تیشرت این روز ها پا فراتر گذاشته و علاوه بر ترکیب ها و ست های زیبای خونگی، تو استایل های خیابونی هم به خوبی قابل استفاده هستش.  در ادامه این مقاله، چند ایده ی جالب و جذاب استایل زنانه رو با استفاده از تیشرت، با هم میبینیم و بررسی می کنیم.

تیشرت و ست گرمکن ورزشی

پالوما اسلر مدل معروف، با استفاده از یک ست گرمکن ورزشی در کنار یک تیشرت، جلوه ی ورزشکاری زیبایی ایجاد کرد. استفاده از تیشرت یقه گرد باعث جلوی بیشتر گردنبند خاص این مدل شد که با گوشواره های بزرگ و جذابش تکمیل گردید.

تیشرت به همراه یک ست لباس 

میتونید از یه تیشرت گرافیکی به همراه یه ست کت بلیزر و شورتک یا شلوارک یا حتی کت و شلوار استفاده کنید. پوشیدن و ست کردن این لباس جمعا 5 دقیقهم طول نمیکشه 

تیشرت زنانه با یک دامن بلند چین دار

میتونید مثل  لورا هریر Laura Harrier تیشرت رو با یک دامن متالیک و چین دار بلند ست کنید و به زیبایی بدرخشید.

تیشرت زنانه با اورکت و کفش پاشنه بلند

کندیس هافین، در کنار تیشرت مشکی، از یک کت لئوپارد و شلوار جین با کفش های پاشنه بلند استفاده کرده که به نظر میرسد ست جالبی برای استفاده به همراه تیشرت است.

تیشرت زنانه با نیم تنه

اگه می خواید یکم درام به نظر برسید این چطوره...؟ کاملیا کوهلو تیشرت سفیدش رو با یه نیم تنه توری ست کرده. شلوار جین، پاشنه بلند های صورتی و یه  کیف evening bag استایلی بسیار جذاب و جالب توجه ایجاد کردن. رنگ خاص پاشنه بلند خیلی به چشم میزنه و در عین حال نیم تنه ای که روی تیشرت استفاده شده، جزئیات بیشتری به کار داده. 

تیشرت زنانه با یک کت شلوار پر رنگ و بولد

با پوشیدن یک تیشرت سفید ساده زیر سویت، همه ی توجه ها رو به سویت و کت شلوار رنگی و چذابتون جلب کنید. ایمی سانگ فشن بلاگر معروف آسیای شرقی این ست جذاب رو با یک جغت کفش اسپرت سفید استفاده کرده تا اون رو به مراتب خاص تر جلوه بده. 

استفاده از تیشرت زنانه به عنوان یک پیراهن

نظرتون چیه از هیلی بالدوین (هیلی بیبر) ایده بگیریم و تیشرت لانگ رو با جوراب شلواری توری و بوت رزمی امتحان کنیم؟  یه نکته مهم: می تونین از تیشرت های لانگ که مخصوص همین کار طراحی شدن استفاده کنید یا میتونین تیشرت های که دو سه سایز بزرگتر هستند رو تهیه کنید. حتی می تونید تیشرت مردانه تهیه کنید و به این شکل استفاده کنید. 

تیشرت زنانه و سرهمی

یه سرهمی خالخالی میتونه در کنار یه تیشرت مشکی ساده، ظاهری جذاب رو براتون ایجاد کنه. میتونید برای اینکه مثل ه بچه 5 ساله به نظر نرسید این ست رو با اکسسوری های جذاب به تعادل برسونید و یک استایل شاد و جذاب ایجاد کنید. 

 تیشرت زنانه  با شلوار جین زاپ دار (پاره) و کیف دسته دار

اگر چیزی از Tan France کوئیر اچ یاد گرفته باشیم ، اون هنر Tuck فرانسوی هستش که اینجا توسط اما رابرتز نشان داده شده است. مخصوصاً اگر تیشرت شما کمی بزرگ باشد ، این ترفند ساده باعث می شوهکه بیشتر به چشم بیاد. آن را با شلوار جین پاره، عینک دودی و کفش های اسپرت بپوشید و شیک و جذاب به نظر برسید. فرقی نمیکنه  که آیا کار های روزانه  را ادامه می دهید یا یک شب را با دوستانتان بیرون می روید.

تیشرت زنانه با دامن لئوپارد و کیف کمری

دامن های لئوپارد رو سال هاست در جامعه میبینیم و مطمئنا به این زودی ها هم قرار نیست از مد بیفتن. به خاطر وجود رنگ های خنثی در طرح لئوپارد اون رو می تونی با هر طرح و رنگ تیشرتی ست کنی. مثل سونیا لایسون اینفلوئنسر و بلاگر آمانی که اون ها رو با یک کیف کمری و یه جفت کفش راه راه استفاده کرده.

تیشرت با شلوار  جین کشی و عینک آفتابی

اینجا استایل جالب سلنا گومز رو ببینید که از تیشرت سفید ساده و یه جین کشی استفاده کرده. ولی برای اینکه خیلی کلاسیک به نظر نیاد از عینک آفتابی سبز و کفش های متالیک استفاده کرده.